„Ferie i wakacje w szpitalu „

Czy kiedykolwiek zdarzyło się, że święta, ferie czy wakacje spędziliście w szpitalu?

Jeśli odpowiedź na to pytanie brzmi „TAK” to znane jest Wam uczucie, jakiego doświadcza co roku wielu spośród naszych podopiecznych – czas, kiedy najczęściej kojarzymy z gronem rodzinnym i z radością – Oni muszą spędzić wśród kroplówek i zabiegów. Jeśli zaś odpowiecie „NIE” – to wyobraźcie sobie, że kiedy Wy i Wasze dzieci jesteście razem, jeździcie na nartach,  wspinacie się po górskich szlakach czy wypoczywacie na plaży – Oni w tym czasie walczą z chorobą podczas hospitalizacji.

Mimo, że spędzone w  szpitalu, wakacje i ferie nie muszą upływać jedynie w sali szpitalnej, nie muszą kojarzyć się wyłącznie z separacją od rodziny i rówieśników, nie muszą zostać zapamiętane jako pasmo przykrych doświadczeń. Mogą być podróżą po krainie pełnej przygód – z plastyką, teatrem, kinem  czy przyrodą.

Dzięki Waszemu wsparciu finansowemu, Kochani Darczyńcy – ta przygoda może się ziścić i zaowocować wieloma cudownymi wspomnieniami z warsztatów plastycznych,  filmowych i  ekologicznych, które corocznie organizujemy dla naszych podopiecznych.

W ostatnie wakacje ( 2018 r.), podczas 6 zorganizowanych warsztatów w ramach akcji „Ferie i wakacje w szpitalu ” wzięło udział 65-u młodszych i starszych uczestników. Oderwanie myśli od choroby to zarówno dla pacjentów jak i ich rodziców dało mnóstwo pozytywnej, jakże potrzebnej w szpitalu, energii!

Każdy kto chce przekazać darowiznę celową tytułem „Ferie i Wakacje w szpitalu” prosimy o wpłatę:

Stowarzyszenie „CENTRUŚ”, Al.Dzieci Polskich 20; 04-736 Warszawa

DZIĘKUJEMY!!!