Urodziny naszych Podopiecznych :)

Czasami zdarza się, że ten wyjątkowy dzień dla każdego, trzeba spędzić w szpitalu. Bo akurat wypadł turnus rehabilitacyjny, przedłużył się pobyt czy stan zdrowia nagle się pogorszył i dziecko trafia do szpitala.

Wtedy wkraczamy my 🙂 – wspieramy rodziców w organizacji przyjęcia urodzinowego, kupujemy tort i /lub prezent. Radość dzieci i rodziców w takich chwilach nie ma granic.

Możemy pomagać dzięki Wam, Kochani Darczyńcy! – dziękujemy za każdą wpłatę na organizację przyjęć urodzinowych dla naszych Podopiecznych! 🙂

Każdego kto chciałaby wesprzeć nas w przywracaniu uśmiechu na twarze Jubilatów i razem z nami organizować takie radosne chwile, prosimy o darowizny celowe tytułem : „Urodziny w szpitalu” na konto Stowarzyszenia:

Stowarzyszenie „CENTRUŚ”, Al.Dzieci Polskich 20;04-736 Warszawa

Nr konta :73 1240 1095 1111 0010 3512 4095