Jak może pomóc Twoja firma?

Podejmij z nami stałą współpracę:

Nasza praca na rzecz pacjentów Instytutu „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” możliwa jest dzięki wsparciu zaprzyjaźnionych firm. Twoja firma również może do tego grona dołączyć. Wesprzyj nasze działania:

• Darowizną finansową(wpłata online) – pomagaj przewlekle chorym Dzieciom i ich Rodzicom za pomocą kilku kliknięć,
  • Darowizną poprzez przelew tradycyjny. Wpłata na konto: 73 1240 1095 1111 0010 3512 4095,
  • Darowizną rzeczową – pomóż wyposażyć  w pomoce dydaktyczne i materiały do zajęć szkolnych i wychowawczych, z których korzystać będą nasi Podopieczni z całej Polski,
  • Nieodpłatnymi usługami – zaoszczędzone w ten sposób środki będziemy mogli przekazać na pomoc naszym Podopiecznym.

Prosimy o kontakt: Agata Dachowska, kom. (+48) 603713487, sekretariat szkoły- (+48) 22 815 11 23

Wolontariat pracowniczy

Zachęć pracowników i współpracowników Twojej firmy do włączenia się w wolontariat, wspierający Podopiecznych naszego Stowarzyszenia.  Razem możemy więcej! Świetnym przykładem są nasze współpracę z firmami: Ericsson Polska, Loyalty Polska, Sanofi, PGNiG Termika

Prosimy o kontakt: Agata Dachowska, kom. (+48) 603713487, sekretariat szkoły- (+48) 22 815 11 23

Pomóż nam oszczędzać

Nasze działania można wspierać na różne sposoby: finansowe, rzeczowe, promocyjno-reklamowe  a także organizując wolontariat pracowniczy albo eventy (np. bale dobroczynne, aukcje) na rzecz naszych Podopiecznych. Darczyńcy pomagają nam również obniżać nasze koszty administracyjne.

Prosimy o kontakt:Agata Dachowska, kom. (+48) 603713487, sekretariat szkoły- (+48) 22 815 11 23

Zaangażuj swoich pracowników – Payroll

Jednym ze sposobów, w jaki Twoja firma może wesprzeć naszych Podopiecznych są odpisy od wynagrodzeń. Co miesiąc firma – zgodnie z prośbą pracownika –  potrąca z jego pensji określoną kwotę, od kilku do kilkudziesięciu złotych.

Odpisy od pensji mogą być dokonane tylko na podstawie pisemnej deklaracji, w której pracownik wyraża zgodę na przekazywanie konkretnej kwoty na wybrany cel. Pracownik może w każdej chwili zrezygnować z udziału w programie, a także zmienić wysokość wsparcia. Jeśli odpisy od pensji przekazywane są w formie darowizny, pracownik może skorzystać z odpisu podatkowego. Zapraszamy do współpracy!

Wszystkim Darczyńcom, Firmom oraz Instytucjom, którzy wspierają już nasze działania, serdecznie dziękujemy za pomoc i zaufanie, jakim nas obdarzają każdego dnia.