Otwarcie METRA!!!! :)

Pomysł na piesze METRO od początku wydał nam się znakomity, celnie trafiający w potrzeby pacjentów CZD i ich rodziców. Pracujemy na codzień w CZD i wiemy, jak trudno czasami się w nim odnaleźć. Jesteśmy więc bardzo szczęśliwi i dumni, że dołożyliśmy swoją cegiełkę do komunikacyjnej, Nowej Ery szpitala!

Wczoraj mieliśmy zaszczyt wziąć udział w oficjalnym otwarciu METRA – wraz z pomysłodawcą i wykonawcą, firmą Medical Design Studio oraz współfinansującą projekt, Fundacja BGK .

Cały dzień był dniem wielu atrakcji dla pacjentów Centrum Zdrowia Dziecka – balony, kolorowanki, naklejki rozdawane przez…a jakże!-zwierzęta z METRA Na zakończenie odbyły się zorganizowane przez członkinie naszego Stowarzyszenia, zajęcia artystyczne dla najmłodszych ( tych trochę starszych również .Dzieci własnoręcznie wykonywały magnesy z koralików Pyssla, przedstawiające zwierzęta z METRA, dekorowały świąteczne stroiki czy też miały szansę przeobrazić się w ulubione zwierzątko z METRA

Dziękujemy za ten wspaniały dzień! A wszystkim nam, niech się wygodnie „jeździ” METREM!