Nasi wspaniali Darczyńcy oraz 1,5%

Nasi wspaniali Darczyńcy oraz 1,5%

Zdjęcie:

Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy zechcieli wpłacić 1,5% swojego podatku na rzecz naszego Stowarzyszenia.

Stowarzyszenie „Centruś” zostało założone ponad 10 lat temu przez nauczycieli pracujących w Zespole Szkół Specjalnych nr 78 w Instytucie „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka”. Naszą misją jest wspieranie naszych uczniów-pacjentów w przezwyciężaniu trudności wynikających z przeżywania choroby i pobytu w szpitalu. Działaniem, które realizujemy od wielu już lat jest pomoc rodzicom w organizacji 18-stych urodzin ich dzieci. W miarę możliwości doposażamy świetlice, szczególnie w materiały kreatywne oraz inne potrzebne do zajęć dydaktycznych i wychowawczych.
Czasem we współpracy z personelem IPCZD kupujemy ze środków Stowarzyszenia materiały do wspólnego wykorzystania, jak np. stoliki i krzesła dla stołówki Kliniki Neurochirurgii. Dzięki nim jest teraz więcej miejsca do wspólnej zabawy, nauki i odpoczynku dla naszych uczniów i ich rodziców a wszystko to za sprawą pracowników firmy @#Ericsson, którzy w ramach Ericsson Classic – corocznym charytatywnym rajdzie rowerowym uzbierali dla Stowarzyszenia fundusze!!
Bardzo DZIĘKUJEMY Pracownikom zaprzyjaźnionych Firm: Ericsson(oddział Warszawa,Polska), Payback oraz indywidualnym Darczyńcom za możliwość wsparcia w tym zakresie.

Współpracujemy z osobami prywatnymi i Stowarzyszeniami, które na różne sposoby wspierają nasze działania.

Pani Ewelina Wawrzyńczyk i Pan Mariusz Walenciej po raz kolejny przywieźli prezenty dla naszych uczniów z Kliniki Nefrologii. Bardzo miłym i zaskakującym prezentem okazał się zaprojektowany kubek z logo Centrusia. Jest uroczy!! Bardzo Wam dziękujemy za wszystkie otrzymane dary oraz przemiłe spotkanie ❤️

Nasza zaprzyjaźniona szkoła – Strumienie Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Sternik  w tym roku również pamiętała o nas w czasie akcji przedświątecznej.
Bardzo Wam za to dziękujemy! ❤️
Uczennice wraz ze swoimi rodzicami oraz nauczycielami zbierali dla naszych podopiecznych różnorodne pomoce plastyczne i kreatywne rozwijające wyobraźnię. Otrzymane dary od razu zostały podzielone na wszystkie świetlice szkolne w CZD. Bardzo DZIĘKUJEMY Wam za Waszą hojność i bezinteresowność ❤️

Pani Celinie Jankowskiej wraz z grupą wolontariuszy z Elbląga dziękujemy za uszyte i przesłane woreczki na „browiaki”, torby na „przydasie” na szpitalne łóżko oraz czapeczki.

Nasi partnerzy

Wpłać darowiznę
Przekaż