Konkurs plastyczny „Mój bajeczny sen”

Zdjęcie:
Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w konkursie ogólnopolskim dla szkół szpitalnych pt. „Mój bajeczny sen” organizowanym przez Stowarzyszenie „CENTRUŚ”, które działa przy Zespole Szkół Specjalnych nr 78 w Instytucie „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka” w Warszawie.
Jednym z priorytetów Stowarzyszenia jest integracja szkół szpitalnych na terenie Polski. Propozycja wspólnej aktywności umożliwi wypracowanie podobnych standardów pracy wychowawczej i dydaktycznej, niewątpliwie zwiększy świadomość naszej pracy wśród społeczeństwa, a przede wszystkim stworzy okazję naszym uczniom-pacjentom do uświadomienia sobie, że w sytuacji choroby nie są sami.
Dodam, że nagrodzone prace zostaną wydrukowane w formie kalendarza ściennego na rok 2024.
Regulamin w załączonym pliku oraz plakat konkursowy.

Wpłać darowiznę
Przekaż